Lampa Sufitowa JET 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa JET to jedna z tych propozycji polskiej marki MiLAGRO, która wprawi w zachwyt każdego chłopca i będzie doskonałą ozdobą pokoju dziecięcego. Prosty żyrandol z kloszem o średnicy 30 cm, ozdobionym wizerunkiem superszybkiego samochodu oraz ogromnego samolotu pasażerskiego, idealnie wpisze się w klimat wnętrza, zamieszkiwanego przez zafascynowanego wszelkiej maści pojazdami kilkulatka.
Lampa z kolekcji JET doskonale nadaje się do wykorzystania jako główne źródło światła w pokoju dziecięcym, jednak z równym powodzeniem można zamontować ją w jednej, konkretnej strefie: wypoczynku, zabawy lub nauki.
Lampa JET idealnie komponować się będzie z kolorowymi, dziecięcymi meblami, takimi jak łóżko w kształcie samochodu czy szafki, przypominające domki. Dobrym pomysłem jest zestawienie tego typu oświetlenia z niebieskimi ścianami lub fototapetą, przedstawiającą niebo, miasto bądź tor wyścigowy.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62 |
| RODZINA LAMP | DZIECIĘCE WYCOFANE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 180mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| LICZBA RAMION | 3 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| MOC | 3xE27 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KATALOG | STARY |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.80kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 650mm |
| MATERIAŁ | METAL + PVC |
