Lampa Sufitowa Hank 2xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prezentowane oświetlenie z kolekcji Hank wyróżnia się minimalistyczną, prostą formą, która swoim wyglądem po wkręceniu żarówki przypomina mikrofon estradowy. Czarny kolor lamp będzie doskonale podkreślał indywidualizm pomieszczenia, nadając mu wyjątkowego charakteru. Łącząc ze sobą lampy z kolekcji Hank można stworzyć spójną i efektowną aranżację.
Producent udziela na lampy 24-miesięcznej gwarancji.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MATERIAŁ | Metal |
| WAGA NETTO | 1.40 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 1.60 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE NIEDOSTĘPNE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| MOC | 2xE27 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KATALOG | STARY |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
