Lampa Sufitowa DANTE SILVER 3x mini GU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna, minimalistyczna kolekcja lamp DANTE SILVER to ukłon w stronę miłośników loftowych przestrzeni i dekoracji o prostym, ale intrygującym designie. W skład tej rodziny produktów wchodzi pojedynczy kinkiet, dwie listwy sufitowe (z trzema i pięcioma źródłami światła, a także trzy zwisy - pojedynczy, potrójny i pięciokrotny.
Wyprodukowane przez polską markę MiLAGRO lampy DANTE SILVER posiadają korpus w kształcie walca, zakończony niewielkim kloszem, wykonanym w cienkich, metalowych prętów. Dzięki temu idealnie wpisują się w klimat wnętrz industrialnych, których siłą jest ekspozycja surowych materiałów i designerskie dodatki. Ponieważ lampy występują w kilku wariantach kolorystycznych, będących zestawieniem czerni, srebra i złota, bez trudu można znaleźć propozycję idealną do swojego domu czy biura. Niewielkie kinkiety o wymiarach 10x10x14 cm świetnie sprawdzą się w przedpokoju lub na betonowej ścianie u wezgłowia łóżka. Lampy wiszące, których wysokość można regulować w zakresie od 30 d 90 centymetrów, fantastycznie doświetlą drewniany stół w jadalni lub też kuchenną wyspę z marmurowym lub granitowym blatem.
Lampy z kolekcji DANTE SILVER – jakość w parze z funkcjonalnością
Nowa kolekcja lamp DANTE SILVER marki MiLAGRO to propozycja dla wszystkich, którzy cenią doskonały design, ale jednocześnie duży nacisk stawiają na funkcjonalność. Produkty z tej rodziny wykonane zostały w całości w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Lampy przeznaczone do źródeł światła typu mini GU10 i zapewnią optymalny poziom jasności w każdym pomieszczeniu.
W skład kolekcji lamp DANTE SILVER wchodzą:
• Kinkiet w kolorze czarno-srebrnym MLP7356
• Lampa sufitowa na prostokątnej listwie, potrójna, w kolorze czarno-srebrnym MLP7357
• Lampa sufitowa na prostokątnej listwie, pięcioelementowa, w kolorze czarno-srebrnym MLP7358
• Pojedynczy zwis w kolorze czarno-srebrnym MLP7359
• Potrójny zwis w kolorze czarno-srebrnym MLP7360
• Pięcioelementowy zwis w kolorze czarno-srebrnym MLP7361
• Kinkiet w kolorze srebrnym MLP7362
• Lampa sufitowa na prostokątnej listwie, potrójna, w kolorze srebrnym MLP7363
• Lampa sufitowa na prostokątnej listwie, pięcioelementowa, w kolorze srebrnym MLP7364
• Pojedynczy zwis w kolorze srebrnym MLP7365
• Potrójny zwis w kolorze srebrnym MLP7366
• Pięcioelementowy zwis w kolorze srebrnym MLP7367
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 160mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| RODZINA LAMP | DANTE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 3x mini GU10 |
| KOLOR | Biel / Chrom |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | mini GU10 |
| WAGA NETTO | 1.2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 340mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.47kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| MATERIAŁ | METAL |
