Lampa Sufitowa Cino 3xGU10 Czarny + Chrom
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WAGA NETTO | 0.7kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 0.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| RODZINA LAMP | CINO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.5 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 115mm |
| KOLOR | Czarny / Chrom |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 15 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | GU10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.8kg |
| MOC | 3xGU10 |
