Lampa Sufitowa Cino 2xGU10 Biały + Chrom
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.52kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.5 |
| RODZINA LAMP | CINO |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 115mm |
| KOLOR | BIAŁY / CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| MOC | 2xGU10 |
| GWINT | GU10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10kg |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.45kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
