Lampa Sufitowa Casilla 18W LED 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja Casilla stworzona przez polska markę MILAGRO to połączenie klasyki z nowoczesnością. W skład linii wchodzą stylowe lampy sufitowe o dużym, płaskim, kwadratowym kloszu. Model utrzymany jest w jasnej kolorystyce, jaką jest połączenie bieli ze srebrem. Niepowtarzalny wygląd lamp z serii Casilla stworzy wyjątkową atmosferę w każdego typu wnętrzu, a także będzie stanowić jego dodatkową ozdobę.
Lampy sufitowe Casilla będą świetnie pasowały do salonu lub sypialni, urządzonej w nowoczesnym eleganckim stylu oraz bardziej minimalistycznej, a nawet postmodernistycznej przestrzeni. Klasyczne połączenie barw sprawia, że model wpasuje się do pomieszczenia o różnorodnej kolorystyce. Kolekcja dobrze prezentuje się w zestawieniu z jasnym, jak i ciemnym sufitem. Przyjemne, delikatne światło zapewni idealne oświetlenie bez konieczności montowania dodatkowych żarówek. Lampy Casilla dobrze sprawdzą się również w przestrzeni komercyjnej, takiej jak: restauracja, hotel, salon kosmetyczny czy poczekalnia w klinice lekarskiej.
Linia Casilla - jakość i design
Kolekcja Casilla wykonana została z połączenia wysokogatunkowego metalu dobranego tak, aby było odporne na zarysowania oraz tworzywa sztucznego, które gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości. Dużą zaletą lamp jest ich łatwy montaż oraz uniwersalne wymiary.
Każda z oferowanych lamp została wyposażona w jedno źródło światła LED o trzech mocach do wyboru: 12W, 18W i 24W. Z kolei wartość temperatury barwowej w każdym przypadku jest taka sama i wynosi 4000K. Warto dodać, że lampy objęto gwarancją producenta, która wynosi 24 miesiące.
Linia lamp Casilla składa się z trzech wyjątkowych modeli o różnej mocy:
● lampa sufitowa biel i srebro EK75277
● lampa sufitowa biel i srebro EK75278
● lampa sufitowa biel i srebro EK75279
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MOC | 18W LED |
| MARKA | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 360 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 360 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1440 lm |
| WAGA NETTO | 1 kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
