Lampa Sufitowa Andy 4xGU10 Biały + Złoty
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.08kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 65mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WAGA BRUTTO | 1.21kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 4 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| RODZINA LAMP | ANDY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 125mm |
| KOLOR | BIAŁY / ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| MOC | 4xGU10 |
| GWINT | GU10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.2kg |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
