Lampa Sufitowa ANGELICA 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy ANGELICA idealnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych, stanowiąc jeden z głównych elementów ich wystrojów. Warto umieścić wybrany model w centralnym miejscu pomieszczenia, tak aby dobrze oświetlał na przykład miejsce zabaw dzieci. Ozdobne elementy w postaci połyskujących kryształków i uroczych motylków zachwycą nawet najbardziej wybredną “młodą damę”. Decydując się na ten model, możesz wybierać spośród trzech wersji kolorystycznych: szarej, różowej oraz białej.
Żyrandole od firmy MiLAGRO objęte są gwarancją producenta, mają certyfikaty zgodności, a także instrukcję obsługi wraz z elementami niezbędnymi do ich złożenia.
"
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.40kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| WAGA BRUTTO | 2.23kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| RODZINA LAMP | ANGELICA |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 320mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34.5 |
| LICZBA RAMION | 3 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| MOC | 3xE27 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
