Lampa Stojąca PHOENIX 5xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
związany z nią świat sztuki i kultury. Niewielkie żarówki umieszczono w regularnych
odstępach na prostokątnej ramie, przypominającej tą od lustra, tworząc unikalną, świetlną
aureolę. Strugi światła koncentrują się na jednym punkcie w nieoczywisty sposób rozświetlając
wnętrze.
Oświetlenie Phoenix jest nie tylko źródłem światła, ale też efektownym dodatkiem, co
stanowi clue nowojorskiego stylu Art déco, do którego również nawiązuje designer. W tych
projektach nowoczesność w artystyczny sposób łączy się z tradycją. Odzwierciedleniem
tej wizji jest kolorystyka wykorzystana w lampach. Prostokątne, symetryczne formy
“opakowano” w szalenie modne połączenie tradycyjnej czerni oraz odważnego, ale
efektownego złota.
Wybierając kolekcję Phoenix można wybierać spośród dwóch kinkietów o zróżnicowanej
wielkości i trzech lamp stojących, w tym jednej z lustrem.
Lampa stojąca reprezentuje połączenie klasyki z nowoczesnością oraz szykowny styl Art déco.
Ma miejsce na pięć żarówek, które są złote. Lampa jest dostępna w czarnym kolorze.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1250 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 5xE14 max 40W |
| MATERIAŁ | STAL |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
