Lampa Stojąca BOOTES 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
nowojorski styl Art déco. Elegancka ponadczasowość, zdobne detale, szlachetne materiały
i połyskujące tkaniny to znaki rozpoznawcze linii Bootes.
Inspiracji do powstania kolekcji należy także upatrywać w… gwiazdach. Bootes to jedna z
tych konstelacji, która najbardziej rozświetla niebo nocą. Nawiązuje do tego kolorystyka, w
której utrzymano lampy. Detale w kolorze klasycznego złota i jego szampańskiego odcienia
na kruczo czarnym tle są niczym błyszczące gwiazdy w scenerii czystego, czarnego
firmamentu.
Miłośników detali z pewnością zachwyci sposób, w jaki wykończono poszczególne elementy.
Złote pasy oplatające abażury połączone z miękkim i luksusowym welurem z pewnością
będą elegancką “kropką nad i” w wystroju wnętrza.
W skład linii Bootes wchodzą cztery modele: lampa sufitowa, stojąca z abażurem i kinkiet
w dwóch formach: klasyczny i z abażurem.
Elegancka lampa stojąca na owalnej podstawie. Ma jedno źródło światła oraz abażur.
Jej design nawiązuje do stylu Art déco. Występuje w połączeniu szarości ze srebrem.
Wykonana z materiału Chinz.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KOLOR | Szarość / Chrom / Srebro |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 520 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 1xE27 max 60W |
| MATERIAŁ | MOSIĄDZ + CHINZ |
