Lampa Solarna Tree 120cm RGB+3000K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.44kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 02) GŁĘBOKOŚĆ |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WAGA BRUTTO | 0.49kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 85 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.5kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1200 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | RGB + 3000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| MOC | 0.1W |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE / METAL |
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | 1.2V/600 mAh |
| MARKA | Eko-Light |
| ZASILANIE | SOLAR |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 01) SZEROKOŚĆ |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
