Lampa Solarna Cube 3000K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| CRI [RA] | 80 |
| MOC | 0.06W |
| MARKA | Eko-Light |
| ZASILANIE | SOLAR |
| NAPIĘCIE | 1.2V/100 mAh |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WAGA NETTO | 0.24kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2lm |
| WAGA BRUTTO | 0.29kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.8kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
