Lampa Solarna Clips 4W 4000K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400Lm |
| MOC | 4W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.4kg |
| NAPIĘCIE | 5.5V DC |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 187mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| WAGA NETTO | 0.36kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 101mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 0.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| CRI [RA] | ≥80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.8 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 63mm |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
