Lampa Solarna Adik 500LM 6500K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.5kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 340 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| MOC | 1.2W |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | 3.7V 18650 1200 mAh |
| MARKA | Eko-Light |
| ZASILANIE | SOLAR |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 110 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| WAGA NETTO | 0.34kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WAGA BRUTTO | 0.39kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500lm |
