Lampa Ogrodowa Stojąca Vini 1xGU10 IP54
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 153mm |
| RODZINA LAMP | VINI |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.818kg |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 24 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.922kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| GWINT | GU10 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + SZKŁO |
| MOC | 1xGU10 |
| MARKA | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
