Lampa Magnetic Mans TRM-83746-20W-4K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa szynowa Magnetic Mans TRM-83746-20W-4K – Nowoczesne oświetlenie LED
Lampa szynowa Magnetic Mans TRM-83746-20W-4K to elegancka oprawa LED, zaprojektowana z myślą o systemach szynowych 48V. Jej minimalistyczny design i funkcjonalność sprawiają, że doskonale komponuje się w nowoczesnych wnętrzach mieszkalnych oraz komercyjnych.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 48V |
| Gwarancja | 5 lat |
| MATERIAŁ | Aluminium, tworzywo sztuczne |
| Rodzaj lampy | Magnetyczne szynowe |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna biel |
| Kolor Oprawy | Czarny |
| Maksymalna Moc | 20W |
| KĄT ŚWIECENIA | 110 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 4,4 |
| lumeny | 1400 lm |
| Szerokość | 2,2 |
| kelwiny | 4000K |
| Długość | 60 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
