Lampa Liniowa Lang 12W Magnet Line LED czarny TLV-09-12
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Długość | 23.2 cm |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła. | Zintegrowane źródło światła LED |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Zmienna barwa światła CCT | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Moc [W] | 12 W LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| lumeny | 704 lm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| kelwiny | 3000K |
| Szerokość | 2.2 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
