Łącznik z kablem jednostronny śr. 600mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| KOLOR | CZARNY |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 20mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 23 |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC TRACK |
| WAGA BRUTTO | 0.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 0.1kg |
| NAPIĘCIE | 48V |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 15mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 70mm |
