Łącznik do zasilacza zewnętrznego Magnetic Track 10mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18) WYSOKOŚĆ OPAKOWA |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 20mm |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 295mm |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 10MM |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 10mm |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20) GŁĘBOKOŚĆ OPAKOW |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4kg |
| WAGA NETTO | 0.03kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19) SZER OPAKOWANIA |
| WAGA BRUTTO | 0.04kg |
| KOLOR | CZARNY |
