Łącznik L Track Biały 1-Obwodowy v2.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 70.55mm |
| RODZINA LAMP | TRACK LIGHT |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| NOWOŚCI | 24 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.05kg |
| WAGA BRUTTO | 0.051kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.8kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1.75 |
| KOLOR | BIAŁY |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 17.5mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 70.55mm |
| MARKA | Milagro |
