LVN System Kabel magnetyczny USB-C - Lightning 27W 1m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel Lightning – USB-C od LVN System w stylowym czarnym oplocie to idealny gadżet, jeśli lubisz porządek na swoim biurku i w swoim plecaku lub torbie.
Dzięki sprytnemu materiałowi oplotu możesz go zwinąć, a drobne, gęsto rozmieszczone wewnątrz magnesy przyciągną go do siebie i utrzymają go w perfekcyjnym, okrągłym kształcie - nawet w długiej podróży, pośród wszystkich innych rzeczy w walizce czy plecaku.
Moc aż 27W pozwoli ci bez problemu korzystać z dowolnej ładowarki bez obaw, że twój iPhone będzie ładować się w żółwim tempie. Kabel ma długość metra, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca podłączony do power banka. Jednocześnie zapewnia wygodną odległość od ładowarki w gniazdku.
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.11kg |
| MARKA | LVN System |
| WAGA BRUTTO | 0.14kg |
| RODZINA LAMP | ŁADOWARKI |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| MOC | 27W |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| Led zintegrowany | Nie |
| PRODUCENT | Eko-Light |
