LUXE BLACK LAMPA WISZĄCA LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LUXE
Rodzina lamp LUXE to idealne rozwiązanie oświetleniowe dla osób poszukujących nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań. Dostępna w dwóch kolorach - białym i czarnym, lampy te charakteryzują się nie tylko eleganckim designem, ale także wysoką jakością wykonania. Listwa techniczna LUXE jest podwieszona na żyłce stabilizacyjnej oraz przewodzie, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowaniu LED, rodzina lamp LUXE pozwala zaoszczędzić na rachunkach , jednocześnie zapewniając doskonałe oświetlenie w pomieszczeniu. Nie tylko doskonale oświetlą wnętrze, ale także staną się jego designerskim elementem, podkreślając nowoczesny charakter każdego pomieszczenia. Dzięki prostemu, a zarazem stylowemu designowi, rodzina lamp LUXE pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Zainstaluj lampy LUXE w swoim domu lub biurze i ciesz się doskonałym oświetleniem oraz eleganckim wyglądem przez wiele lat.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Szerokosc kartonu | 0 |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Wysokosc kartonu | 0 |
| Materiał abażura - klosza | Metal |
| Dlugosc lampy | 1125 |
| Kolor abażura - klosza | Czarny |
| Szerokosc lampy | 50 |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana|Aluminium lakierowane|Przewód|Tworzywo sztuczne |
| Wysokosc lampy | 1400 |
| Styl lampy | Nowoczesny|Minimalistyczny|Loftowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Źródło światła | LED 40W |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Dlugosc kartonu | 0 |
