LUOTI 3L czarna potrójna lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy wiszące są obecne praktycznie w każdym wnętrzu: często stanowią główne źródło światła lub doświetlają niektóre punkty. Z kolei lampy stołowe to absolutny “must have”, jeśli chodzi o wyposażenie biurka lub szafki nocnej. Towarzyszą nam w codziennej pracy lub nauce, ułatwiają czytanie i ocieplają atmosferę pomieszczenia.
Z myślą o tym, co funkcjonalne, a zarazem designerskie, stworzyliśmy kolekcję Luoti. Lampy stołowe, podobnie jak lampy wiszące z tej serii, ze względu na swoją oryginalną formę, od razu przykuwają wzrok. Biały szklany klosz w lampie stojącej jest osadzony na metalowej podstawie o nietypowym kształcie. Zgrabne połączenie kolorów i materiałów sprawia, że kula wygląda jakby lewitowała tuż nad… głową? W przypadku lampy wiszącej, sytuacja zmienia się o 180° - lampa stołowa Luoti St zrobiła półobrót i zawisła na poliestrowym przewodzie w oplocie. Oba modele spiszą się świetnie zarówno w nowoczesnym gabinecie, jak i w minimalistycznej sypialni. Dostępne w kolorze białym i czarnym.
“Luoti” to po chińsku “nagi”. W kwestii oświetlenia nie mamy nic do ukrycia ;)
Dane techniczne
| Długość | 130cm |
| przewód zasilający - długość cm | 100cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Źródło światła | G9 LED |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Kolor podstawy | czarny |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 60cm |
| Maksymalna Moc | 3 x 12W |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 4.7 Kg |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
