LUMOS lampa wisząca sufitowa 5x20W G9 / 35-44280
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | chromowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Ilość źródeł + trzonek | 5xG9 |
| Wysokość | 110 cm |
| Wymiary | 110x86x14 |
| Szerokość | 86 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Trzonek | G9 |
| Led zintegrowany | Nie |
