LOVE PLASTIKOWE LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 22.2 kg |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.15 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 230 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 28szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 16xLED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 520 mm |
| MARKA | Eko-Light |
