LOVE NEONOWE LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Długość kabla zasilającego to 30cm. Dekoracyjne opakowanie.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.3 kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 130 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 80.0000 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 24.8 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
