LINIÓWKA LED 48W BARWA NEUTRALNA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa charakteryzuje się dużą wydajnością świetlną oraz estetycznym wykonaniem. Tego typu oprawy liniowe idealnie sprawdzają do oświetlenia powierzchi handlowych, zakładów produkcyjnych, biur czy ciągów komunikacyjnych.
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| KOLOR | BIAŁY |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 30 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 48 W |
| MARKA | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1500 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5280 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.90 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 154 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| KĄT ŚWIECENIA | 240° |
| WAGA BRUTTO | 1 kg |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5280 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1500 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 154 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 240° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 30 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MOC | 48 W |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.90 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
