LEDA LAMPKA stołowa szary beż / 41532
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| wysokość produktu cm | 50 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Źródło światła | 1xGU10max10 w LED |
| Szerokość | 18 cm |
| Rodzaj lampy | lampka |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Kolor Oprawy | szary beż |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
