LAMPKA Z WŁĄCZNIKIEM 28 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Propozycja od Eko-Light to urządzenie, które zasilane jest na baterie. W lampce zastosowano energooszczędne i niezwykle trwałe oświetlenie LED. Istotna pozostaje tutaj także możliwość zmiany natężenia światła, które można regulować w zakresie: 25%, 50% lub 100%. Urządzenie to idealnie sprawdzi się na szafkach lub półkach.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 0.15 kg |
| WAGA BRUTTO | 0.16 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 20 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 85 lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.3 kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 1.5W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | PVC |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
