LAMPKA Z CZUJKĄ RUCHU 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Urządzenie od firmy Eko-Light zasilane jest na baterie. Idealnie sprawdzi się do zastosowania w szafkach lub półkach. Można także zamontować je na taśmie klejącej dwustronnej z magnesem lub na uchwycie od wieszaka. Ma uniwersalny, biały kolor, który dobrze komponuje się z wieloma meblami.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MATERIAŁ | PVC |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.079 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.08 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 25 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 35 lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.1 kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 0.5W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
