LAMPKA SUFITOWA OWL 2XG9 LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa OWL 244 do uroczy model, w którym kuliste klosze przypominają sowy siedzące na gałęzi. Dodatkowym plusem jest efekt asymetrii uzyskany przez umieszczenie opraw na różnych wysokościach. Lampa utrzymana w brązowo-beżowej tonacji świetnie sprawdzi się jako dodatek do pokoju dziecięcego. Można ją zawiesić samodzielnie lub w połączeniu z kinkietem z kolekcji OWL.
Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją producenta MiLAGRO.
"
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.20 kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.40 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 170mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 800 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 2xG9 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| RODZINA LAMP | OWL |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 2 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | G9 |
