LAMPKA PODSZAFKOWA Z CZUJKĄ RUCHU DŁUGA 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.16 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 20 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 20 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 30 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.70 kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 0.3W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MATERIAŁ | PVC |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.15 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 290 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 20 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| KATALOG | 2023 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 290 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.15 kg |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 30 lm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.16 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOC | 0.3W |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40szt |
| MATERIAŁ | PVC |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.70 kg |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 20 mm |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
