LAMPKA NATYNKOWA Z CZUJKĄ RUCHU + ŚWIATŁO BOCZNE 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model ten wyposażony został w światło LED, które jest energooszczędne i trwałe. Lampka zasilana jest za pomocą baterii. Idealnie sprawdzi się w ciemnych pomieszczeniach, gdzie nie można zastosować oświetlenia sieciowego.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.11 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 65 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 40 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.70 kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 0.5W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MATERIAŁ | PVC |
| WAGA NETTO | 0.10 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 125 mm |
| MARKA | Eko-Light |
