LAMPKA DO SZAFKI Z CZUJKA RUCHU I WIESZAKIEM 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka od Eko-Light wyposażona została w źródło światła LED, które charakteryzuje się niezwykłą trwałością na tle innych żarówek. Model ten jest zasilany na baterie. Ma wbudowany czujnik ruchu, który zapala się automatycznie oraz wieszak, dzięki czemu można go zawiesić w szafie na drążku lub na wieszaku. Istnieje także możliwość zamontowania urządzenia przy pomocy taśmy klejącej dwustronnej z magnesem.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MATERIAŁ | PVC |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.14 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.15 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 35 lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.9 kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 0.5W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
