LAMPKA DO PODŚWIETLENIA ŁÓŻKA Z CZUJKĄ RUCHU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Propozycja od marki Eko-light idealnie sprawdzi się w sypialni, przy łóżku. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, zapala się automatycznie, gdy wykryje ruch w jej otoczeniu. W lampce zastosowano oświetlenie LED, które jest nie tylko energooszczędne, ale także o wiele bardziej trwałe niż w przypadku innych żarówek. Źródłem zasilania tego modelu jest bateria.
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MATERIAŁ | PVC |
| WAGA NETTO | 0.10 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 90 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.11 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 30 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 90 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 25 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.20 kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 0.5W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
