LAMPA WISZĄCA WOODY BLACK 2xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa obięta jest 24 miesięczną gwarancją.
Dane techniczne
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 1.6 kg |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 1.8 kg |
| RODZINA LAMP | PLM WYCOFANE DOSTĘPNE |
| MOC | 2xE27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 670 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
