LAMPA WISZĄCA WIRE 40W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Unikalna forma lampy będzie stanowić ciekawy element dekoracyjny wielu pomieszczeń. Ze względu na oryginalna stylistykę lampa świetnie sprawdzi się w salonach, sypialniach oraz nowoczesnych biurach. Na klosz składają się metalowe kulki połączone drutem tworzące przestrzenny abażur.
Lampa objęta jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 3.60 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| KOLOR | Satyna |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2800 Lm |
| MOC | 40W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MARKA | Milagro |
| LICZBA RAMION | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 3.20 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
