LAMPA WISZĄCA VOLTA 36W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prezentowana lampa charakteryzuje się atrakcyjną i uniwersalną kolorystyką - wykończona w białym i transparentnym odcieniu, oraz okrągły kształt. Oprawa jest świetną propozycją do wnętrz utrzymanych we współczesnym stylu, będąc ich idealnym uzupełnieniem.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 5.4 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 36W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2880 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K, Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 520 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 520 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA NETTO | 3.8 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 56 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
