LAMPA WISZĄCA VITA 24W LED BIAŁA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zaletą lampy jest jej niewątpliwa uniwersalność. Sprawdzi się jako ciekawy, ale nie dominujący dodatek zarówno w salonie, jak i kuchni czy jadalni. Ze względu na swój kształt z pewnością przypadnie do gustu także dzieciom, które chętnie wyposażą w nią swój wymarzony pokój.
Producent udziela na lampę 2-letniej gwarancji w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po minięciu tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| KOLOR | BIAŁY |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.8 kg |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| MOC | 24W |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 620 mm |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 600-900 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680 lm |
