LAMPA WISZĄCA VERTIGO 96W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prezentowana lampa ma 7 wiszących prostopadle do podłoża pierścieni w czterech wielkościach. Zawieszone równolegle tworzą dzięki swoim dopasowanym rozmiarom harmonijny kształt, który przywołuje na myśl białe obłoki. Lampa z pewnością będzie przykuwać wzrok i podkreślać nowoczesny charakter aranżacji.
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 90 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| RODZINA LAMP | VERTIGO |
| MOC | 96W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 600-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 12mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3440lm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 3.82kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 20mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 5.67kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 7 |
