LAMPA WISZĄCA VENUS 5x5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa VENUS 317 to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń, które urządzamy w bogatym stylu glamour. Kryształowe i ażurowe klosze zapewniają idealny rozsył światła, a naturalna barwa pozwala cieszyć się niezwykłym efektem w sypialniach, salonach i korytarzach.
Produkt ten objęto 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 640 mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1750lm |
| WAGA NETTO | 2.25kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 135 mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 2.93kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 72 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 25W LED |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | VENUS |
