LAMPA WISZĄCA VENUS 3x5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa VENUS 316 to doskonałe rozwiązanie do salonów sypialni i korytarzy urządzonych w stylu glamour. Takie żyrandole mogą mieć źródła światła umieszczone na jednej wysokości lub ułożone kaskadowo, co daje dodatkowo piękny efekt.
Urządzenia z serii VENUS objęto 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| MOC | 15W LED |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | VENUS |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1050lm |
| WAGA NETTO | 1.46kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 135 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.16kg |
| WAGA BRUTTO | 1.87kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
