LAMPA WISZĄCA VENUS 3x5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa VENUS 315 to doskonała propozycja do salonów i sypialni urządzonych w stylu glamour. Ażurowy klosz i szklane elementy dodają całości uroku. Lampy tego typu będą pięknie wyglądały również w korytarzach. Najlepszy efekt dadzą w pomieszczeniach, w których dominują jasne kolory.
Produkt ten został objęty 12-miesięczną gwarancja producenta.
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1050lm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 420 mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 19.2kg |
| WAGA NETTO | 1.53kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 135mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 1.88kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| LICZBA RAMION | 3 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47 |
| RODZINA LAMP | VENUS |
| MOC | 15W LED |
| KOLOR | CHROM |
