LAMPA WISZĄCA VENUS 1x5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uroczy żyrandol VENUS 314 to propozycja do bogato urządzonych salonów, sypialni i korytarzy. Taki model zachwyca elementami zdobiącymi klosz, a jednocześnie doskonale doświetla pomieszczenia dzięki licznym prześwitom w obudowie.
Produkt VENUS 314 objęto 2 letnią gwarancją producenta, w ramach której posiadacze lampy mogą korzystać z szerokiego zakresu pomocy.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350lm |
| WAGA NETTO | 0.43kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 135mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.92kg |
| WAGA BRUTTO | 0.59kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 5W LED |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | VENUS |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
