LAMPA WISZĄCA TWIST BLACK 90W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1110mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3600lm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 310mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E |
| WAGA NETTO | 1.8kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 112 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 3kg |
| KOLOR | CZARNA |
| RODZINA LAMP | LED LM |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 90W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 23 |
