LAMPA WISZĄCA SPLIT 36W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyjątkowa stylizacja oraz falista forma, a przy tym rzadko spotykany styl to najmocniejsze punkty lampy Split 213. Jej unikalny design doskonale wpisze się w nowoczesne wnętrza w stylu skandynawskim. Lampa będzie też dobrze korespondować z dodatkami wykonanymi w stylu glamour.
Lampa objęta jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 105.5 |
| RODZINA LAMP | WISZĄCE LED |
| MOC | 36W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2520lm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 65mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA NETTO | 1.30kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
