LAMPA WISZĄCA SPHERE 16W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sphere to stylowa lampa z oryginalnie zaprojektowaną oprawą z dymionego szkła w formie kuli. W celu zwiększenia jej dekoracyjności w oprawę wypełniono metalowymi pręcikami, które największe wrażenie robią po zapaleniu modułu LED. Całość dopełnia chromowany przewód. Lampa jest doskonałą propozycją dla wnętrz, nowoczesnych, minimalistycznych i w stylu vintage.
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| MOC | 16W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 690 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL+ SZKŁO |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3500K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA NETTO | 2.20 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 2.40 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
