LAMPA WISZĄCA SPARK 35W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spark 273 do stylowa lampa wykończona w białym, matowym kolorze. Stanowi połączenie prostego, współczesnego stylu, który zawdzięczamy białej, okrągłej oprawce wraz z łańcuchem wykończonym diodami ledowymi, będącym subtelnym elementem dekoracyjnym. Stworzona w ten sposób iluminacja nadaje poczucie większej przestrzeni w każdym pomieszczeniu.
Produkty marki MiLAGRO objęte 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Dodatkowo po upływie okresu gwarancyjnego istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA NETTO | 1.8 kg, 1.80<BR>1.8 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 2.6 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 35W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2150 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
