LAMPA WISZĄCA SASH 8W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Jej unikalna forma będąca doskonałym przykładem współczesnego wzornictwa sprawia, że lampa znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu, nadając mu ponadczasowego charakteru. Idealnie sprawdzi się jako oświetlenie kuchni i jadalni, ale również salonu lub pokoju gościnnego. Lampa może stanowić uzupełnienie aranżacji, w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji Sash
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 600-1000 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 560 lm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| MOC | 8W |
| MARKA | Milagro |
