LAMPA WISZĄCA SASH 3x8W LED BIAŁA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oryginalna i nowoczesna stylistyka połączona z klasyczną bielą stanowi uniwersalne rozwiązanie niemal do wszystkich pomieszczeń. Lampa będzie efektownym dopełnieniem stylowej kuchni, jadalni czy salonu. Można ją dobrać do pozostałych lamp z kolekcji Sash, tworząc spójną aranżację
Producent udziela na lampę 2-letniej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| MOC | 24W |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90 mm |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 600-1000 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680 lm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
